Kim jestem?

Tylko w ciągu ostatnich 3 lat zrealizował 35 inwestycji w spółki z obszaru internet ventures. Z rynkiem innowacji związany od ponad dekady zarówno od strony start-upu, spółki doradczej, jak i funduszów.

Członek rad nadzorczych kilkunastu spółek technologicznych. W przeszłości członek rady nadzorczej spółki notowanej na GPW zarządzającej inwestycjami oraz świadczącej usługi w zakresie corporate finance. Członek zarządu i współtwórca sukcesu OORT Inc – jednego z najbardziej znanych polskich start-upów z branży IOT z siedzibą w Dolinie Krzemowej działającego na 3 kontynentach, który zdobył kilkanaście wyróżnień i nagród m.in. od Gartner oraz Bluetooth.

Angażuje się w ekosystemie start-upowym, tworząc eksperckie artykuły publikowane m.in. na LinkedIn dla ponad 35.000 obserwujących. Wykładowca akademicki na prestiżowych uczelniach m.in. Uniwersytecie Wrocławskim, Uniwersytecie SWPS czy Wyższej Szkole Bankowej. Autor kilkuset materiałów eksperckich publikowanych m.in. na łamach Forbes, Pulsu Biznesu czy Rzeczpospolitej, gdzie stale komentuje. Speaker na eventach medialnych i konferencjach m.in. w Londynie, Nowym Jorku czy Szanghaju. Członek komisji ds. innowacji powołanej przez Polski Związek Piłki Nożnej. Twórca autorskiego podcastu o Venture Capital dostępnego m.in. na Spotify czy Apple Podcasts. Juror w licznych konkursach start-upowych.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Obejrzyj wywiad ze mną w programach Zaprojektuj Swoje Życie oraz Przygody Przedsiębiorców.